Pascal - rosyjski wodzisław,gorzyce,mszana,połomia,czyżowice, korepetycje


Kurs języka rosyjskiego

Proponujemy Państwu kursy maturalne, przygotowujące zarówno do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz kursy regularne dla dorosłych i młodzieży – 1x tyg po 2h lekcyjne oraz zajęcia indywidualne.


Kursy regularne (z naciskiem na konwersację)

Kursy te skierowane są przede wszystkim dla dorosłych, którzy pragną nauczyć się języka rosyjskiego jednak nie dysponują taką ilością czasu by móc uczestniczyć w kursach intensywnych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 2h lekcyjne w grupach min 6 osobowych. Możliwe jest również uczestniczenie w kursie w grupach 2, 3, 4 lub 5 osobowych. Cena kursu nie ulega wtedy zmianie, zmniejszona zostaje natomiast ilość zajęć (patrz cennik) tak więc zajęcia odbywają się np. 3 razy w miesiącu. Przy grupach zawierających mniej niż 6 osób jest możliwe dostosowanie terminu poszczególnych zajęć do klientów.


Matura z Pascalem (poziom podstawowy oraz rozszerzony)

Kursy przygotowujące do matury skierowane są do tegorocznych maturzystów, którzy zdawać będą egzaminy pisemne oraz ustne na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas zajęć maturzyści będą mogli usystematyzować swoją dotychczasową wiedzę i uzupełnić jej braki, by pomyślnie zaliczyć wszystkie egzaminy. Zajęcia odbywają się (2x tyg po 1,5h)w następujące dni: poniedziałek-środa, wtorek-czwartek.


Zajęcia indywidualne

Koncepcja szkoły oparta jest na indywidualnym podejściu do potrzeb każdego słuchacza, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zajęć indywidualnych dla tych, którzy są zwolennikami tradycji sokratycznej i wolą indywidualną naukę z lektorem. Długość i częstotliwość zajęć dopasowana jest do potrzeb poszczególnych słuchaczy decydujących się na ten sposób uczenia się języka obcego.