Pascal - opinie, angielski, niemiecki opinie, pascal wodzisław


Opinie o szkole językowej PASCAL

 • Szymon Popek napisał(a):

  Uczęszczam do szkoły od miesiąca. Prowadzący są pozytywnie nastawieni do uczestników co daje miłą atmosferę na zajęciach. O szkole dowiedziałem się od kolegi, który również się tam szkoli. Po tym czasie, który tam spędziłem stwierdzam, że dużo już rozumiem. Polecam Emotikon grin

 • Janeta Janocha napisał(a):

  Polecam wszystkim kto chce nauczyć się komunikacji w języku angielskim . Nauczyciele są kompetentni i bardzo sympatyczni. Lekcje są prowadzone w małych grupach co pozwala na stały kontakt z nauczycielem. Z niecierpliwością czekam na kolejny tydzień i kolejne lekcje. Opłaty za lekcje nie są drogie . Można płacić miesięcznie jak i rocznie. Dużym plusem jest to , że nauczyciele są z różnych krajów świata dzięki temu ma się możliwość obsłuchania się z językiem angielskim różnych narodowości. Po prostu trzeba się zapisać i dobrze się bawić . Polecam

 • IZabela Niesporek napisał(a):

  Naprawdę polecam Emotikon smile zajęcia są bardzo fajne, z przyjemnością w nich uczestniczyłam, nauczyciele bardzo sympatyczni, dzięki nim udało mi się przezwyciężyć strach przed mówieniem po angielsku. Ze względu na przeprowadzkę do innego miasta musiałam zrezygnować, ale nie znalazłam już równie fajnej szkoły, Polecam !!:)

 • Michalina napisał(a):

  Świetna szkoła!!! Polecam każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego, a przy okazji miło spędzić czas... Nauczyciele są bardzo sympatyczni i otwarci. Dla mnie ważne jest to, że na lekcjach mówimy tylko i wyłącznie po angielsku co pozwala mam przełamać bariery w praktycznym jego użytkowaniu. Uczę się angielskiego z Connect English praktycznie od samego początku istnienia szkoły i nie zamieniłem jej na żadną inną!! Jeszcze raz polecam....

 • Teresa napisał(a):

  Rewelacyjna szkoła! W przemiłej atmosferze można chłonąć język w najczystszej postaci, bo od native speakerów. Lektorzy zawsze świetnie przygotowani i nawet my dorośli świetnie bawimy się na zajęciach. Dla mnie każda lekcja to czysta przyjemność, bez względu na to czy jest słownictwo czy gramatyka. Zawsze wynoszę coś nowego i coś fajnego z KAŻDYCH zajęć!:-) Polecam serdecznie

 • Basia napisał(a):

  JEST OKI NARAZIE JESTEM W TRAKCIE NAUKI ALE Z NIEMIECKIEGO MOGŁOBY BYĆ WIĘCEJ TEORII NIZ GRAMATYKI BO BOJĘ SIĘ ŻE NIE NAUCZĘ SIE ROZMAWIAĆ PO NIEMIECKU

 • Grażyna napisał(a):

  Jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego. Zajęcia są ciekawe i atrakcyjne. Prowadzący jest zawsze przygotowany i potrafi wprowadzić na zajęciach miłą atmosferę.

 • Elżbieta napisał(a):

  Chodzę do szkoły drugi rok, a syn 4 rok. Wielkie uznanie za prowadzenie zajęć dla dorosłych przez pana Damiana, oraz dla pani Agnieszki uczącej syna. Polecam.

 • Joanna Kowalik napisał(a):

  Bardzo dobra szkoła językowa w Wodzisławiu Śląskim. Wierzy w potencjał każdego ucznia i traktuje go indywidualnie. Świetni lektorzy szczególnie dla 4 i 5-latków. Mój pięciolatek uwielbia tam chodzić. Efekt nauczania w mojej ocenie bardzo duży. Personel zwarty i konkretny. Życzę, aby utrzymali ten poziom. Karolina Kozielska - nasz lektor - wspaniały pod każdym względem. Polecam.

 • Joanna Kowalik napisał(a):

  Bardzo dobra szkoła językowa w Wodzisławiu Śląskim. Wierzy w potencjał każdego ucznia i traktuje go indywidualnie. Świetni lektorzy szczególnie dla 4 i 5-latków. Mój pięciolatek uwielbia tam chodzić. Efekt nauczania w mojej ocenie bardzo duży. Personel zwarty i konkretny. Życzę, aby utrzymali ten poziom. Karolina Kozielska - nasz lektor - wspaniały pod każdym względem. Polecam.

 • ilona napisał(a):

  Mój 5-latek jest zachwycony zajęciami z angielskiego dla maluchów:))) Chętnie uczestniczy w lekcjach, łapie dużo nowych słówek, lubi panią, a zaznaczam ogólnie jest dzieckiem na "NIE" ze słomianym zapałem:)))) Sama jestem w szoku że tak mu się spodobało. Jeśli rodzic chce zainwestować w edukację swojej pociechy to Pascal jest szkołą którą zdecydowanie polecam!!!!

 • Mama Pawła lat 6 napisał(a):

  Do Pascala na zajęcia moje dziecko chodzi zawsze chętnie i z uśmiechem, co świadczy o fantastycznym podejściu do dzieci i ciepłej atmosferze podczas zajęć. Duża motywacja ze strony lektorów przyczynia się do tego, że dziecko same domaga się puszczania w domu tekstów z płyty:) Z każdej lekcji Paweł wynosi dużo nowych słówek, które często powtarza w domu. Uważam, że to najlepsza szkoła w okolicy!!! Chodzimy drugi rok i zamierzamy kontynuować przez kolejne lata:)

 • Alicja napisał(a):

  Do szkoły uczęszcza moje 5 letnie dziecko i co najważniejsze chce na te zajęcia chodzić. Lubi prowadzącą Panią, a ja jestem zadowolona z małych grup - choć minusem jest zróżnicowanie wiekowe w jednej grupie, dzieci mają 5,6,7 lat, te najstarsze dzieci piszą, liczą są to już uczniowie szkoły, a te 5-latki no cóż...- muszą sobie radzić. Myślę, że różnorodność zajęć pozwala na ich uatrakcyjnienie (to piosenka, to gra, to jakaś maskotka, rysowanie, wyklejanie itp.) no i najważniejsze na koniec zajęć są nagrody - owa naklejka czy pieczątka i dziecko chce wrócić na następne zajęcia. Polecam Pascal !!

 • Adam BINCZYK napisał(a):

  Bardzo polecam te szkole napewno nauke jezyka niemieckiego Takich nauczycieli powinno być więcej. Zawsze pożartuje, zawsze wytłumaczy, doskonale utrzymuje kontakt z każdym.

 • Bardzo miło wspominam zajęcia w tej szkole. Nauczyciele świetni, pomocni, dający wiele inspiracji do nauki języka, dla chętnych dodatkowe materiały i książki. Myślę że jeszcze zawitam do tej szkoły nie raz. Polecam wszystkim którzy chcą się nauczyć praktycznie posługiwać językiem, mieć naukę w fajnej przyjaznej formie i poszerzyć horyzonty.

 • Iwona;-) napisał(a):

  Bardzo miło wspominam zajęcia w tej szkole . Kadra nauczycielska świetna, kompetentna, uczą z zamiłowania i naprawdę chca nauczyć praktycznych i przydatnych rzeczy. Różnorodność zajęć, nawet nie wiem kiedy mi te dwie godzinki mijały. Naprawdę zajęcia zachęcały mnie do nauki angielskiego, panie rozwijała pasje. Kiedy widzą, że ktoś jest bardziej zainteresowany dają dodatkowe zadania, materiały do nauki, książki itp. Bardzo pomogły mi te zajęcia w porozumieniu się w języku angielskim ( chodziłam na kurs przygotowawczy do Fce i całość zajęć odbywała się w języku angielskim) . Bardzo polecam tę szkołę i nie wykluczam że jeszcze tam zawitam ponownie:-P

 • Ola napisał(a):

  Bez cienia wątpliwości mogę polecić tą szkołę każdemu kto chce zacząć uczyć się języka obcego bądź kontynuować naukę. Szkoła Języków Obcych Pascal Connect posiada wszystko co szkoła godna polecenia powinna posiadać: doświadczoną, wykwalifikowaną i przyjazną kadrę z Panią Dyrektor na czele, mnóstwo pomocy naukowych: książek, podręczników, gier, dzięki którym nauka języka staję się o wiele przyjemniejsza i bardziej przyswajalna. Lekcje zawsze są urozmaicone i prowadzone w ciekawy sposób. Uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez native speakerów jest bardzo rozwijające i inspirujące. Nie można zapomnieć o niesamowitej atmosferze, która panuje w szkole niezależnie od pory roku- nawet gdy ktoś ma zły dzień, a przekroczy próg Pascala, od razu w niesamowity sposób uśmiech pojawia się na jego twarzy i zapomina o jakichkolwiek troskach. Można tu nie tylko nauczyć się języka obcego, ale również poznać wspaniałych ludzi i uwierzyć w swoje możliwości. Moja przygoda z Pascalem zaczęła się już 6 lat temu: przygotowywałam się z Pascalem do matury, którą zdałam na bardzo wysokim poziomie, również przygotowywałam się do FCE, który też zdałam. Przez ostatnie 1,5 roku przygotowywałam się z Pascalem do kolejnego certyfikatu (CAE)- obecnie czekam na wyniki. Cieszę się ogromnie z każdej chwili spędzonej w tej szkole i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Szkoła Języków Obcych Pascal Connect jest po prostu najlepszą szkołą w naszym regionie.

 • Ania napisał(a):

  Zaczełam wlasnie chodzic do szkoly jest fajnie, panie sa mile, polecam

 • Chciałam raz jeszcze podziękować za ten piękny czas, jakim była dla mnie praca w Pascalu. Będzie mi bardzo brakowało atmosfery szkoły, wspaniałych ludzi, których miałam możliwość poznać, moich kochanych uczniów. Ta szkoła, to miejsce, gdzie można się poczuć jak w domu. Wiem, że wszyscy dokładają wszelkich starań, by zagwarantować najwyższy poziom nauczania. Mimo, iż w korytarzu szkolnym zazwyczaj panował półmrok, to dzięki Pani Dyrektor i moim kolegom, zawsze było jasno i cieplutko. Pozdrawiam wszystkich serdecznie: moje maluszki, przyszłorocznych maturzystów, grupę dorosłych, moje koleżanki i oczywiście Panią Izę Dziękuję Wam za wszystko

 • Pani Bożenka napisał(a):

  Zdecydowanie twierdzę, że Pascal jest najlepszą szkołą w mieście! Życzliwość można już poczuć otwierając główne drzwi szkoły, nie tylko od Dyrekcji, Lektorów ale także od dzieci, młodzieży i rodziców. Jest jak drugi dom - bezpieczny, przekazujący wiele wartości oraz multum wiedzy. Panuje w nim tak sympatyczna i rodzinna atmosfera, że aż żal wychodzić z tej szkoły. Lektorzy stają na głowie, aby zainteresować swoich słuchaczy, przynoszą ogrom pomocy dydaktycznych, aby ich zajęcia były ciekawe, intrygujące i inspirujące do dalszej nauki języków obcych. W dzisiejszych czasach znajomość języków jest wymagana praktycznie wszędzie, dlatego jeżeli ktoś chce się uczyć języka obcego, a dodatkowo miło spędzać czas, Pascal jest najlepszy!

 • Żaneta napisał(a):

  Przygotowywałam się w Pascalu do matury. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Izy i jeszcze większej jej cierpliwości do moich błędów zrobiłam bardzo duże postępy w nauce i w końcu polubiłam język angielski, ale co najważniejsze osiągnęłam cel i ZDAŁAM MATURĘ z bardzo dobrym wynikiem !! Naprawdę polecam tę szkołę i zachęcam to skorzystania z oferty edukacyjnej Pascala ! Pozdrawiam.

 • Anka napisał(a):

  Fajna szkoła dla dzieci i duzo roznych fajnuych warsztatow jest robionych wiec mozna sie duzo nauczyc. pozdrawiam pania Ize

 • Tomasz Wodzisław napisał(a):

  Hej, chodziłem do szkoły i bardzo sobie cenię nauczenie i to co wyniosłem. Fajnie też ze wreszcie zdecydowali sie zmienic strone :D. Generalnie atmosfera fajna, prowadzacy tez wyrozumiali także, wato skorzystac z okazji

 • Seba napisał(a):

  Pascal jest super polecam wszystkim

 • Betty, lat 11 napisał(a):

  ?Szkoła Pascal jest bardzo fajna. Szczególnie podobają mi się imprezy. Panie są bardzo miłe

 • Wiktoria, lat 10 napisał(a):

  W szkole języków obcych Pascal bardzo podoba mi się to, że nauczyciele mają bardzo dobre podejście do uczniów. Gdy czasem na lekcji czegoś nie umiem, pani zawsze stara mi się to jakoś wytłumaczyć! Uważam, że szkoła j. obcych Pascal jest najlepszą szkołą.

 • Kacper, lat 6 napisał(a):

  Bardzo lubię szkołę Pascala! Lubię te szkolę, bo wszyscy są zawsze uśmiechnięci

 • Fabian, lat 6 napisał(a):

  Szkoła jest fajna! Podoba mi się bo się uczymy, dużo bawimy i śpiewamy!

 • Natalka, lat 7 napisał(a):

  Pascal jest najlepszą szkołą angielskiego na świecie

 • Maja, lat 18 napisał(a):

  Pani WELCIA jest fantastycznym nauczycielem języków. Przy niej aż chce mi się chodzić na zajęcia. Ogółem szkoła jest super ;D

 • Agatka, lat 9 napisał(a):

  Pascal jest na 6 z +

 • Asia C. , lat 10 napisał(a):

  Pascal jest bardzo fajny. Najbardziej lubię w nim zabawy. Mamy nadzieję, że Tobie również się spodoba.

 • Kasia, lat 13 napisał(a):

  Lubię Pascala, bo można uczestniczyć w wielu imprezach i wieczorkach tematycznych

 • Marta, lat 13 napisał(a):

  Pascal jest wyjątkową i nietypową szkołą. Można się tutaj naprawdę wiele nauczyć, nabyć nową wiedzę i wykształcić w sobie wiele pozytywnych cech m.in. zdyscyplinowanie i sumienność

 • Agata, lat 14 napisał(a):

  Pascal to szkoła, która zajmuje dużo czasu w tygodniu, ale dzięki temu mamy dużą wiedzę, Ogólnie jest u mnie na plusie. (Dodajmy do tego wykwalifikowane nasze nauczycielki, szczególnie p. Izę :)

 • Justyna, lat 17 napisał(a):

  Według mnie Pascal jest najlepszą szkoła w mieście. Posiada najlepszych nauczycieli. Uczenie się tutaj jest przyjemnością. Pascal pomaga mi w nauce, dzięki tej szkole polubiłam język

 • Przyjazna szkoła, bez stresowa. Dzięki nauce w tej szkole zauważyłam u siebie duże postępy i chęć do nauki. Nasza prowadząca świetnie nas motywuje

 • Nauczyciele mają wiele serdeczności i cierpliwości dla naszych błędów. Panuje tu przyjemna atmosfera i otwartość

 • ( - ) napisał(a):

  Szkoła jest dobrze zorganizowana, prowadzi nie tylko zajęcia lekcyjne, ale również propaguje język przez zabawę podczas różnego rodzaju imprez. Nauczyciele mają dużo zapału i cierpliwości, co jest ważne zwłaszcza przy małych uczestnikach kursu.

 • ( - ) napisał(a):

  Do Pascala przyszliśmy z polecenia i nie żałujemy. Szkoła zapewnia dobry poziom nauki, ciekawe lekcje i imprezy dodatkowe. Syn nie ma problemu z j. angielskim w szkole, językiem posługuje się intuicyjnie.

 • Mama Martynki, lat 12 napisał(a):

  Bardzo się cieszę, że moja córka uczęszcza do tej szkoły. Jest ona prowadzona fachową ręką. Każdą sprawę można obgadać. Nauczyciele to ludzie z klasą. Aż się prosi o więcej takich szkół.

 • ( - ) napisał(a):

  ?Nauczanie jest na wysokim poziomie. Dzieci bardzo chętnie chodzą na zajęcia i dużo z nich wynoszą

 • Mama Darii, lat 11 napisał(a):

  Szkoła jest godna polecenia, gdyż ma ciekawe zajęcia, wykwalifikowaną kadrę. Wykładowcy są mili i wymagający, a sposób prowadzenia lekcji motywuje uczniów do nauki. Najlepsi uczniowie są wyróżniani co również wpływa na ich nastawienie do nauki.

 • Mama Beaty, 11 lat napisał(a):

  Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i rzetelny. Zajęcia nie wypadają, a jeżeli tak się zdarzy, to są zaraz nadrobione. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

 • Mama Oli, lat 8 napisał(a):

  Moje dziecko bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, co świadczy o bardzo dobrej atmosferze panującej podczas lekcji i właściwej postawie lektora. Z każdej jednostki lekcyjnej córka zapamiętuje nowe słówka

 • Szkoła kształci i kładzie nacisk na komunikację językową, spełnia potrzeby i oczekiwania kursantów. Lektorzy pracują z pasją i zaangażowaniem. Szkoła skutecznie przygotowuje do egzaminu.

 • Lubię pracować w Pascalu ze względu na dobre warunki lokalne, wyposażenie sal oraz bogato zaopatrzoną bibliotekę. Małe grupy, przytulne sale sprzyjają milej i efektywnej pracy zarówno ze strony uczących się jak i lektorów.

Napisz swoją opinię