Pascal - angielski, niemiecki, darmowe kursy, wodzisław,gorzyce


Darmowe kursy w szkole PASCAL

5 listopada 2008 roku nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego w czerwcu tego roku konkursu na prezentację multimedialną na temat Szkoły Języków Obcych PASCAL.
W prezentacji tej uczniowie naszej szkoły mieli szansę zaprezentować naszą szkołę i jej ofertę w dowolnie wybrany przez siebie sposób, zdjęcia, filmy itp. Wszystkie prace zgłoszone w konkursie były zrobione bardzo profesjonalnie, starannie i z sercem. Zdobywcą pierwszego miejsca został : MARCIN MATERZOK i otrzymał od nas w nagrodę darmowy roczny kurs na dowolnym poziomie i z dowolnego języka obcego.
100% obecności i "5" na koniec kursu
Z przyjemnością ogłaszamy, iż w czerwcu 2009 roku zakończyliśmy promocję przeznaczoną dla osób z 100% obecnością na lekcjach i bardzo dobrą oceną końcową na świadectwie w roku szkolnym 2008/2009.
Z dumą ogłaszamy, iż mamy 16 laureatów, którym udało się to osiągnąć. W nagrodę za tak wielką determinację w dążeniu do celu i niesamowita wytrwałość laureaci promocji otrzymali od nas darmowy kurs językowy w roku szkolnym 2009/2010 czego im serdecznie gratulujemy. Jest to wyczyn niebagatelny i wymagał od naszych słuchaczy wielkiego poświęcenia oznaczającego nie tylko ciężką pracę, ale również rezygnację z różnego typu wyjazdów oraz wycieczek szkolnych w celu nie opuszczenia żadnych zajęć w naszej szkole. Celem tejże promocji było promowanie pilności i wytrwałości, która jest niezbędna w nauce języków obcych. Jesteśmy dumni z naszych słuchaczy i życzymy zarówno im jak i wszystkim pozostałym naszym słuchaczom samych sukcesów oraz świetnej ‘zabawy’ językiem w kolejnych latach nauk
Lista laureatów:
1.Hanna Hanusz
2.Kaja Kowalczuk
3.Daria Kobylańska
4.Kinga Kowalczuk
5.Aleksandra Romanek
6.Paulina Kicka
7.Krzysztof Głąb
8.Aleksandra Baran
9.Martyna Widenka
10.Michał Pukowiec
11.Marta Kołodziejczyk
12.Patryk Musioł
13.Szymon Chowański
14.Gabriela Tlołka
15.Aleksandra Buchalik
16.Sebastian Trzeciak